Cukrászdánk Nyíregyháza szívében található, a Hősök tere és a Dózsa György út közötti OTP átjáróban.

edes_anna_cukraszda_bejarat

Mottónk: “Az édesség is lehet egészséges.”

edes_anna_cukraszda_bejarat_kivulrolKínálatunk – a hagyományos édességeken kívül – tartalmaz cukormentes (diabetikus), laktózmentes, gluténmentes és paleo süteményeket is. A cukrászdában különböző, otthoni sütéshez való kiegészítők is kaphatóak, mint például eritritol, gyümölcscukor, nyírfacukor, nádcukor, kókuszvirág cukor, xilit és még sorolhatnánk.

Sütemények rendelésre is készülnek. A rendeléseket a nyitvatartási időben a vezetékes telefonszámon (06 42 / 504 498) tudják leadni.

Rendelést szintén felveszünk a mobil számunkon is, a nyitvatartási idő alatt és azon kívül is. Az email cím inkább a rendelések megerősítésére szolgál.

A nyitvatartási időben megrendelt termékek 24 órán belül a cukrászdában átvehetők.

Kínálatunk szintén tartalmaz:

– Olasz tésztákat
– Üdítőket
– Torta dekorációkat, mint például gyertyák, feliratok, marcipánból készült feliratokat
– Marcipán dekorációkat, mint például virágok
– Aprósüteményeket

Cukrászdánk mint kávézó is üzemel, melyhez hangulatos, csendes helyszínt biztosít.

edes_anna_cukraszda_belulrol

Tegyen egy virtuális túrát nálunk (számítógépen az egér segítségével körbe lehet “nézni”, táblagépeken és okostelefonokon érintéssel működik):

Édes Anna Cukrászda – Nyíregyháza – www.nyiregyhazacukraszda.hu – www.edesanna.hu – Spherical Image – RICOH THETA

És íme a cukrászda kívülről, az átjáró két bejáratával: